Contacteaza NeoCasa

Comunicarea reprezinta baza legaturii speciale pe care o avem cu clientii nostri. In calitate de posibil client, va invitam sa ne vorbiti despre proiectele dumneavoastra utilizand urmatoarele coordonate:

Romania, Bucuresti
Calea Victoriei 155 , bl.D1, sc.7, etaj 11
Telefon.: +0745.111.510
Mobil:021.312.71.71
neocasa@neocasa.ro

Departament Rezidential: rezidential@neocasa.ro
Departament Birouri: birouri@neocasa.ro
Departament Comercial: comercial@neocasa.ro
Departament Industrial: industrial@neocasa.ro
Departament Terenuri: terenuri@neocasa.ro
Departament Marketing & PR: marketing@neocasa.ro
Departament Resurse Umane: resurseumane@neocasa.ro



S.C. NEOCASA SRL
Sediul social: str. Aviator Traian Vasile nr.9, sector 1,
Inregistrata la Oficiul Registrului Comertului sub nr. J 40/12827/1998
Cod unic de inregistrare R 11348206
Codul IBAN RO 50 BREL 0002 0011 7208 0100 deschis la LIBRA BANK

 

S.C. NEOCASA REAL ESTATE SOLUTIONS S.R.L.
Sediul social: str. Aviator Traian Vasile nr.9, sector 1,
Inregistrata la Oficiul Registrului Comertului sub nr. J 40/7599/2002
Cod unic de inregistrare RO 14817510
Codul IBAN RO66 BREL 0002 0011 6788 0100 deschis la LIBRA BANK

Prin completarea acestui formular, sunt de acord cu Termenii si conditiile site-ului.


© Copyright 2018 Neocasa.ro. O solutie Soft Imobiliar. Termeni si conditii . Despre Cookies