Contacteaza NeoCasa

Comunicarea reprezinta baza legaturii speciale pe care o avem cu clientii nostri. In calitate de posibil client, va invitam sa ne vorbiti despre proiectele dumneavoastra utilizand urmatoarele coordonate:

Romania, Bucuresti
Calea Victoriei 155 , bl.D1, sc.7, etaj 11
Telefon.: +40 21.312.71.71
Mobil: +40 745.111.510
neocasa@neocasa.ro

Departament Rezidential: rezidential@neocasa.ro
Departament Birouri: birouri@neocasa.ro
Departament Comercial: comercial@neocasa.ro
Departament Industrial: industrial@neocasa.ro
Departament Terenuri: terenuri@neocasa.ro
Departament Marketing & PR: marketing@neocasa.ro
Departament Resurse Umane: resurseumane@neocasa.ro



S.C. NEOCASA SRL
Sediul social: str. Aviator Traian Vasile nr.9, sector 1,
Inregistrata la Oficiul Registrului Comertului sub nr. J 40/12827/1998
Cod unic de inregistrare R 11348206
Codul IBAN RO 24VBBU2511BU0390482701 deschis la VOLKSBANK ROMANIA SA - Buzesti 

S.C. NEOCASA REAL ESTATE SOLUTIONS S.R.L.
Sediul social: str. Aviator Traian Vasile nr.9, sector 1,
Inregistrata la Oficiul Registrului Comertului sub nr. J 40/7599/2002
Cod unic de inregistrare RO 14817510
Codul IBAN RO77BRDE445SV22741234450 deschis la BRD – Dorobanti



© Copyright 2017 Neocasa.ro. O solutie Soft Imobiliar